BILETY

 

Szanowni Państwo, podczas wydarzeń organizowanych przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu wykonywana jest dokumentacja fotograficzna, która będzie publikowana na stronie internetowej www.teatrlalek.walbrzych.pl, Facebooku oraz Instagramie.

Osoby nie wyrażające zgody na udostępnianie swojego wizerunku proszone są o przekazanie tej informacji bileterce.

 

REZERWACJA BILETÓW INDYWIDUALNYCH:

Rezerwacje elektroniczne przesyłane przez Państwa odbierane są w trakcie pracy Biura, czyli w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

Rezerwacja elektroniczna jest ważna po jej potwierdzeniu zwrotnym e-mailem przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni. Termin płatności i odbioru biletów podany jest w potwierdzeniu rezerwacji. Rezerwacje na najbliższy niedzielny spektakl przyjmowane są do czwartku.

W wypadku wysłania rezerwacji drogą elektroniczną w dni wolne lub poza godzinami pracy Biura, odpowiedź nadejdzie w najbliższym czasie pracy Biura.

Rezerwacje telefoniczne są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00. Termin płatności i odbioru biletów jest ustalany w trakcie telefonicznego przyjmowania rezerwacji. Rezerwacje na najbliższy niedzielny spektakl przyjmowane są do czwartku.

PŁATNOŚĆ:

Wpłat za zarezerwowane bilety należy dokonywać przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu:

15 1560 0013 2242 2163 4125 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska, na które została złożona rezerwacja, daty i tytułu spektaklu oraz liczby biletów normalnych i ulgowych. Przelewu należy dokonać najpóźniej na 2 dni robocze przed spektaklem i po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w Biurze Promocji i Organizacji Widowni. Bilety opłacone przelewem można odebrać za okazaniem potwierdzenia przelewu lub dowodu tożsamości.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

ZASADY DOKONYWANIA ZWROTÓW BILETÓW

Zwrotu biletów indywidualnych zakupionych w kasie w trybie sprzedaży bezpośredniej można dokonać najpóźniej na trzy dni przed spektaklem i wyłącznie za okazaniem paragonu fiskalnego i nienaruszonych biletów.

Zwrotu biletów indywidualnych opłaconych przelewem i nieodebranych osobiście można dokonać najpóźniej na trzy dni przed spektaklem, wysyłając na adres: rezerwacje@teatrlalek.walbrzych.pl informacji o rezygnacji.

 

INFORMUJEMY, ŻE OSOBY SPÓŹNIONE NA SPEKTAKL NIE BĘDĄ WPUSZCZANE NA WIDOWNIĘ. OSOBOM SPÓŹNIONYM NIE PRZYSŁUGUJE ZWROT PIENIĘDZY ZA BILETY.

 

REZERWACJA GRUPOWA

Rezerwacji biletów grupowych można dokonać telefonicznie 74 666 73 40 lub 533 300 421 w Biurze Promocji i Organizacji Widowni lub na stronie internetowej Teatru.

Rezerwacja elektroniczna jest ważna po jej potwierdzeniu zwrotnym e-mailem przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni.

Zarezerwowane bilety grupowe należy wykupić w kasie Teatru w dniu przedstawienia lub w dniach wcześniejszych po uzgodnieniu z Biurem.

Na każdym etapie rezerwacji biletów grupowych klient jest zobowiązany do powiadomienia Biura Promocji i Organizacji Widowni o wszelkich zmianach w ilości zarezerwowanych biletów lub rezygnacji.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

PŁATNOŚĆ:

Wpłat za zarezerwowane bilety można dokonywać w kasie Teatru wyłącznie gotówką lub przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu:

15 1560 0013 2242 2163 4125 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwy instytucji, na którą została złożona rezerwacja, daty i tytułu spektaklu oraz liczby biletów. Przelewu należy dokonać najpóźniej na 3 dni robocze przed spektaklem i po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w Biurze Promocji i Organizacji Widowni. Bilety opłacone przelewem można odebrać za okazaniem potwierdzenia przelewu lub dowodu tożsamości.

 

Biuro Promocji i Organizacji Widowni

tel./fax 74 666 73 40, 533 300 421

widownia@ teatrlalek.walbrzych.pl

Czynne: pon. – pt. w godz. 8.00 – 16.00

Maile przesyłane przez Państwa czytane są w godzinach pracy Biura.

 

KASA BILETOWA

tel. 74 666 73 41

Kasa czynna w soboty i niedziele na godzinę przed spektaklem.

 

REGULAMIN KARNETU:

1. Karnet upoważnia do wstępu na spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu w sezonie artystycznym 2017/2018 (wrzesień – czerwiec) na prezentacje sobotnie i niedzielne. Karnet nie dotyczy premier, spektakli dla młodzieży i dorosłych, spektakli mikołajowych oraz spektakli gościnnych.

2. Na karnecie znajduje się 20 wejść + 4 gratis.

3. Karnet przeznaczony jest dla widza indywidualnego.

4. Rezerwacja miejsca winna nastąpić najpóźniej na godzinę przed spektaklem (osobiście lub telefonicznie).

5. Każde wykorzystane miejsce zostanie odkreślone przez biletera.

6. Wykorzystany karnet należy podpisać i wrzucić do urny przy kasie biletowej. Będzie brał udział w losowaniu nagród na ostatnim spektaklu w sezonie artystycznym.

 

PROGRAM WAŁBRZYSKA KARTA RODZINA 3 PLUS

ZASADY :

1. Udział w programie umożliwia korzystanie z preferencyjnego zakupu biletów wstępu na otwarte sobotnie i niedzielne spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, z wyjątkiem premier, spektakli mikołajowych, spektakli/koncertów obcych oraz spektakli dla grup zorganizowanych. 

2. Uprawnionymi do korzystania z preferencyjnego zakupu biletów są wyłącznie rodziny wielodzietne posiadające Wałbrzyską Kartę Rodzina 3 Plus;

3. Preferencyjna cena biletu wstępu dla pierwszej osoby wynosi – 1 zł, dla pozostałych członków Rodziny 3 Plus – 5 zł i obowiązuje w okresie od 15.01.2018 r. do 31.12.2018

4. Preferencyjnym zakupem objęta jest pula 20 miejsc na jednym spektaklu Teatru. W przypadku spektakli granych na Małej Scenie jest to 5 miejsc.

 

PAKIET DLA KURACJUSZY:

1. Udział w programie umożliwia korzystanie z preferencyjnego zakupu biletów wstępu na otwarte sobotnie i niedzielne spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, z wyjątkiem premier, spektakli mikołajowych, spektakli/koncertów obcych oraz spektakli dla grup zorganizowanych.

2. Uprawnionymi do korzystania z preferencyjnego zakupu biletów są wyłącznie kuracjusze uzdrowiska Szczawno-Jedlina, którzy okażą okolicznościowy kupon.

3. Preferencyjna cena biletu wstępu wynosi – 1 zł, obowiązuje w okresie od 1.04.2018r. do 30.06.2018

4. Preferencyjnym zakupem objęta jest pula 12 miejsc na jednym spektaklu Teatru. W przypadku spektakli granych na Małej Scenie jest to 5 miejsc.