III Festiwal małych Prapremier

 

17.09.2017_ niedziela

10:00_16:00 warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA VERSUS WSPÓŁCZESNOŚĆ?_ Justyna Czarnota

10:00_12:00 warsztaty TWÓJ RUCH [1,5 – 3 lat]_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

11:00_16:00 warsztaty BAJZEL _Jakub Drzastwa

13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8 – 12 lat]_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

17:00 Inauguracja III festiwalu małych Prapremier

          AFROAZJA_ prapremiera Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

 

18.09.2017_ poniedziałek

13:00_18:00 warsztaty BAJZEL_ Jakub Drzastwa

13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

15:00_18:00 warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA VERSUS WSPÓŁCZESNOŚĆ?_ Justyna Czarnota

17:00_20:00 warsztaty dla dorosłych TWÓJ RUCH_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

18:00_18:45 PROSTA HISTORIA_ spektakl konkursowy_ LALE.TEATR

 

19.09.2017_ wtorek

9:00_10:10    TERAZ TU JEST NASZ DOM_ spektakl konkursowy_ Teatr MASKA w Rzeszowie

11:00_12:30  PIEKŁO-NIEBO_ spektakl konkursowy_ Wrocławski Teatr Lalek

13:00_16:00  warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

13:30_14:30  wykład_ Wszechstronność środków wyrazu we współczesnym teatrze lalek dla dzieci i młodzieży_ Karol Suszczyński

15:00_18:00  warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA VERSUS WSPÓŁCZESNOŚĆ?_ Justyna Czarnota

17:00_20:00  warsztaty dla dorosłych TWÓJ RUCH_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

18:00_19:00  DZIEŃ DZIECKA_ spektakl konkursowy_ Teatr RAMPA w Warszawie

 

20.09.2017_ środa

9:00_10:00    STRACH MA WIELKIE ZĘBY_ spektakl konkursowy_ Teatr BAJ Pomorski w Toruniu

11:00_12:15  ODLOT_ spektakl konkursowy_ Teatr ANIMACJI w Poznaniu

13:00_14:00  czytanie performatywne_ ESBEN_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

13:00_16:00  warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]_ Art. Fraction Fundation w Poznaniu

16:00_17:00  NAZYWAM SIĘ WOJNA. _ spektakl poza konkursem_ Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie_  Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku

17:00_18:00   warsztaty dla najnajów_ Teatr Atofri

 

21.09.2017_ czwartek

9:00_10:00    WODNA OPOWIEŚĆ_ spektakl konkursowy_ Teatr Lalek PLECIUGA w Szczecinie

11:00_12:15  STRASZNA PIĄTKA_ spektakl konkursowy_ Białostocki Teatr Lalek

13:00_14:00  czytanie performatywne_ tekst Marty Guśniowskiej_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

13:00_16:00  warsztaty_ TWÓJ RUCH + pokaz_  Art. Fraction Fundation w Poznaniu

17:00_18:00  koncert_ LULAJKI_ Teatr Atofri

18:30_20:30  ČESKí DíPLOM_ spektakl poza konkursem_ PWST w Krakowie_ Wydział Lalkarski we Wrocławiu

 

22.09.2017_piątek

10:00_11:40  RONJA, CÓRKA ZBÓJNIKA_ spektakl konkursowy_ Teatr PINOKIO w Łodzi

13:00_14:00  czytanie performatywne_ GARY RONDEL_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

18:00  zrozumieć GIAURA_  spektakl poza konkursem_ Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

ZAKOŃCZENIE Festiwalu_ ogłoszenie werdyktu jury_ wręczenie nagród

 

Każdego dnia po spektaklach konkursowych zapraszamy na spotkania z twórcami i realizatorami | prowadzenie_ Alicja Morawska-Rubczak