KAJTUŚ CZARODZIEJ

Zapraszamy na nasz najnowszy spektakl „Kajtuś Czarodziej” w reż. Roksany Miner. Premiera odbędzie się 18 listopada o godz. 17.00. Na najbliższe pokazy popremierowe zapraszamy 19 i 26 listopada o godz. 12.30.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

MIKOŁAJ W TEATRZE

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci i grzecznych rodziców 3 grudnia o godz. 12.30 na spektakl „Piotruś Pan”. Po spektaklu Mikołaj będzie rozdawał prezenty, przygotowane i opisane przez opiekunów. Cena biletu: 25 zł.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

INFRASTRUKTURA KULTURY 2017

Z dniem 15 października zakończyła się realizację zadania „Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora obiektem o optymalnej efektywności energetycznej i jakości wyposażenia” w ramach Programu INFRASTRUKTURA KULTURY 2017. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane środkami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 160 000 zł oraz Gminy Wałbrzych – 98 100 zł. więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

DRUM FEST _KONCERT THE KLENCZON EXPERIENCE

Zapraszamy Państwa na koncert The Klenczon Experience w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjny Drum Fest. Koncert odbędzie się 22 października o godz. 19.00 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu . więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii