HURA, HURA!

Zostaliśmy nagrodzeni na 7. Międzynarodowym Festiwalu Lalkarstwa w Czarnogórze!

U/RODZINY w reżyserii Eweliny Ciszewskiej zdobyły nagrodę za najlepszą i najbardziej oryginalną muzykę, której autorami są: Konrad Rogiński i Yanta oraz Seweryn Mrożkiewicz.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

UWAGA! 16 WRZEŚNIA TEATR BĘDZIE NIECZYNNY

Szanowni Państwo w najbliższą niedzielę nasz Teatr będzie nieczynny. Przez cały tydzień gościmy na 7. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Lalkarskiej, który odbywa się w ramach Podgorickiego Lata Teatralnego. Podczas całego pobytu aż trzykrotnie zaprezentujemy U/RODZINY w reżyserii Eweliny Ciszewskiej.

U/ RODZINY, to jedyne polskie przedstawienie obecne na Festiwalu. Obok Teatru z Wałbrzycha festiwalowa publiczność obejrzy spektakle z Macedonii, Serbii, Ukrainy, Turcji i oczywiście Czarnogóry.

Wyjazd Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu do Czarnogóry dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Wałbrzych.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

NOWY SYSTEM REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW

Szanowni Widzowie! Specjalnie dla Was od tego weekendu (i już na zawsze) ruszył IKSORIS, który usprawni zakup i rezerwację biletów na nasze spektakle o każdej porze dnia czy nocy.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania:

https://bilety.teatrlalek.walbrzych.pl/

Za dotychczasowe usterki i przerwy techniczne uniemożliwiające rezerwację i zakup biletów bardzo przepraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

NIEDZIELA W TEATRZE

Najbliższa niedziela (9. 09) będzie bardzo familijna, bowiem tego dnia mamy propozycję spektaklową zarówno dla najnajów, jak i dla całych rodzin.

Tradycyjnie o godzinie 12: 30 zapraszamy na wyjątkowy spektakl – U/ RODZINY w reżyserii Eweliny Ciszewskiej natomiast popołudniową porą o 16:00 na Małej Scenie zobaczymy DOM w reż. Seweryna Mrożkiewicza, przedstawienie, które dedykujemy publiczności w wieku 0, 5 – 3 lat.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

ODLICZAMY DNI I PAKUJEMY WALIZKI!

10 września wyruszamy do C Z A R N O G Ó R Y na 7. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej, który odbędzie się w ramach Podgorickiego Lata Teatralnego. Podczas prawie tygodniowego pobytu nasz zespół zaprezentuje aż trzykrotnie U/RODZINY w reżyserii Eweliny Ciszewskiej. Festiwalowa publiczność oprócz naszego spektaklu zobaczy przedstawienia z Macedonii, Serbii, Ukrainy, Turcji i Czarnogóry.

więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

NOWY AKTOR W NASZYM ZESPOLE!

Z przyjemnością informujemy, że od nowego sezony nasze artystyczne szeregi zasili aktor –
F I L I P N I Ż Y Ń S K I.
więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii