NIEDZIELA W TEATRZE

niedzielę 17.12. o godz. 12.30 zapraszamy na ostatni w tym roku spektakl  – „Kapelusz Pani Wrony” w reż. Laury Słabińskiej.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

PRZEBÓJ SEZONU – ODWOŁANY!

Z przyczyn niezależnych od Teatru spektakl PRZEBÓJ SEZONU, który zaplanowaliśmy na 8 grudnia, został odwołany.

Zwroty zakupionych biletów będą przyjmowane w kasie Teatru, tel. 74 666 73 46.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

RUSZAJĄ PRACE NAD NOWĄ PREMIERĄ!

Właśnie rozpoczynamy prace nad nowym spektaklem pt. WRÓG na podstawie książki Cali Davide pod tym samym tytułem. Spektakl reżyseruje Bartosz Kurowski.

Niezwykle mocny w swej konstrukcji, a zarazem prostocie spektakl ukaże  bezsens wojny i jej absurdalne mechanizmy.  Używając bardzo oszczędnych środków wizualnych i językowych w niebanalny i poruszający sposób realizatorzy wyrażą wciąż aktualny apel o pokój na świecie.

Prapremiera polska_ luty 2018_ Duża Scena

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

WARSZTATY PO – DZIELMY SIĘ _ FINAŁ 5 GRUDNIA!

Za nami miesiąc warsztatów, które rozpoczęliśmy z końcem października. Pracują wszyscy – dzieci, przygotowujące pod okiem aktorki Patrycji Rojeckiej etiudę teatralną, inspirowaną tekstem Maliny Prześlugi pt. STARA BABCIA I MOL ZBYSZEK oraz seniorzy, którzy wraz z aktorem Kamilem Królem, pracują nad autorskim przedstawieniem w oparciu o własne doświadczenia, wiedzę i mijający czas. więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

KAJTUŚ CZARODZIEJ

Zapraszamy na nasz najnowszy spektakl „Kajtuś Czarodziej” w reż. Roksany Miner. Premiera odbędzie się 18 listopada o godz. 17.00. Na najbliższe pokazy popremierowe zapraszamy 19 i 26 listopada o godz. 12.30.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii