SZEWCZYK DRTEWKA DLA NAJMŁODSZYCH

SZEWCZYK DRATEWKA w reżyserii Katarzyny Hory, to propozycja na najbliższe niedzielne popołudnie - 19.11. Przedstawienie dedykowane jest dzieciom w wieku 3+. Start o godz. 12:30 na Dużej Scenie Teatru.
////////////////////////////////////
Tytułowy Szewczyk Dratewka to bezinteresowny, ubogi i prosty chłopak o wielkim i szczodrym sercu. Na swej drodze spotyka mrówki, pszczoły i kaczki, które poszkodowane przez niedźwiedzia proszą o pomoc. Szewczyk, choć niewiele posiada, to z przyjemnością odbudowuje pszczeli ul, reperuje zdewastowane mrowisko i karmi wygłodniałe kaczki – ponieważ oprócz dobrych chęci nic więcej nie potrzeba aby pomóc drugiej istocie. Ponieważ w naturze nic nie ginie, to już wkrótce Szewczyk przekona się, że bezinteresowność, dobre serce i chęci popłacają, bowiem natura również mu się odwdzięczy.
SZEWCZYK DRATEWKA to ciepła opowieść dla najmłodszych o sile pomocy i serdeczności, o tym że często nie trzeba nic posiadać, aby komuś pomóc i o tym, że pomaganie nie zawsze jest łatwe – ale zawsze jest warte wysiłku.
/////////////////////////////////////////
KUP BILET ON-LINE
bilety.teatrlalek.walbrzych.pl