AKTUALNOŚCI

ANDROPAUZA II NA ANDRZEJKI

30 listopada o godz. 19.00 zapraszamy dorosłych na spektakl gościnny z Warszawy – „Andropauza II” w reż. Macieja Damięckiego. Występują: Matylda Damięcka, Maciej Damięcki, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak.

 

BILETY: 70 zł (przedsprzedaż – do 25.11) i 80 zł. Informacje i rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy, kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor, wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania, zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda, dlatego sztukę dedykujemy widzom w każdym wieku.

 

Jan Jakub Należyty „Andropauza II”

Reżyseria: Maciej Damięcki

Producent: Leszek Kwiatkowski

Choreografia: Ewa Kuklińska

Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska-Należyty i Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska

Kierownictwo muzyczne: Robert Obcowski

Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska

Reżyseria dźwięku i światła: Mariusz Telicki

Obsada:

Matylda Damięcka, Maciej Damięcki, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak

 Możliwość komentowania jest wyłączona.