BILETY

KASA BILETOWA

Kasa czynna w soboty i niedziele na godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41

Bilety można również kupić w księgowości Teatru, ul. J. Brzechwy 15,

w środy w godz. 8.00 – 11.00 i czwartki w godz. 13.00 – 15.30.

Brak płatności kartą.

 

Pobierz formularz i regulamin rezerwacji grupowych.

CENNIK BILETÓW INDYWIDUALNYCH

18 zł – BILET NORMALNY

16 zł – BILET ULGOWY (dzieci do 12. roku życia, opiekunowie dzieci niepełnosprawnych)

20 zł – BILETY NA SPEKTAKL „NAJ”, „DOM” (MAŁA SCENA)

 

Wstęp wolny na wszystkie spektakle – dzieci niepełnosprawne (po uprzednim okazaniu legitymacji lub orzeczenia), nie dotyczy grup zorganizowanych.

CENNIK BILETÓW DLA GRUP

Pobierz formularz i regulamin rezerwacji grupowych.

Ceny biletów dotyczą szkół i przedszkoli, obowiązują od poniedziałku do piątku, grupy zorganizowane – powyżej 15 osób.

 

14 zł – BILET GRUPOWY

  

OFERTA SPECJALNA

25 zł – BILETY NA SPEKTAKLE MIKOŁAJOWE (3.12.2017)

25 zł – BILETY NA PREMIERĘ

350 zł – KARNET

  

  

 

Szanowni Państwo, podczas wydarzeń organizowanych przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu wykonywana jest dokumentacja fotograficzna, która będzie publikowana na stronie internetowej www.teatrlalek.walbrzych.pl, Facebooku oraz Instagramie.

 

Osoby nie wyrażające zgody na udostępnianie swojego wizerunku proszone są
o przekazanie tej informacji bileterce.

 

PAKIET DLA KURACJUSZY:

 

1. Udział w programie umożliwia korzystanie z preferencyjnego zakupu biletów wstępu na otwarte sobotnie i niedzielne spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, z wyjątkiem premier, spektakli mikołajowych, spektakli/koncertów obcych oraz spektakli dla grup zorganizowanych.

2. Uprawnionymi do korzystania z preferencyjnego zakupu biletów są wyłącznie kuracjusze uzdrowiska Szczawno-Jedlina, którzy okażą okolicznościowy kupon.

3. Preferencyjna cena biletu wstępu wynosi – 1 zł, obowiązuje w okresie od 1.04.2018r. do 30.06.2018

4. Preferencyjnym zakupem objęta jest pula 12 miejsc na jednym spektaklu Teatru. W przypadku spektakli granych na Małej Scenie jest to 5 miejsc.

 

 

 
WAŁBRZYSKA KARTA RODZINA 3 PLUS
 

ZASADY :

 1. Udział w programie umożliwia korzystanie z preferencyjnego zakupu biletów wstępu na otwarte sobotnie i niedzielne spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, z wyjątkiem premier, spektakli mikołajowych, spektakli/koncertów obcych oraz spektakli dla grup zorganizowanych. 
 2. Uprawnionymi do korzystania z preferencyjnego zakupu biletów są wyłącznie rodziny wielodzietne posiadające Wałbrzyską Kartę Rodzina 3 Plus;
 3. Preferencyjna cena biletu wstępu dla pierwszej osoby wynosi – 1 zł, dla pozostałych członków Rodziny 3 Plus – 5 zł i obowiązuje w okresie od 15.01.2018 r. do 31.12.2018
 4. Preferencyjnym zakupem objęta jest pula 20 miejsc na jednym spektaklu Teatru. W przypadku spektakli granych na Małej Scenie jest to 5 miejsc.

 

 

KARNET REGULAMIN:

 

 1. Karnet upoważnia do wstępu na spektakle Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu w sezonie artystycznym 2017/2018 (wrzesień – czerwiec) na prezentacje sobotnie i niedzielne. Karnet nie dotyczy premier, spektakli festiwalowych, spektakli mikołajowych, spektakli dla młodzieży i dorosłych oraz spektakli gościnnych.
 2. Na karnecie znajduje się 20 wejść + 4 gratis.
 3. Karnet przeznaczony jest dla widza indywidualnego.
 4. Rezerwacja miejsca winna nastąpić najpóźniej na godzinę przed spektaklem (osobiście lub telefonicznie).
 5. Każde wykorzystane miejsce zostanie odkreślone przez biletera.
 6. Wykorzystany karnet należy podpisać i wrzucić do urny przy kasie biletowej. Będzie brał udział w losowaniu nagród na ostatnim spektaklu w sezonie artystycznym.

 

 

REGULAMIN WYDAWANIA NAKLEJEK TEATRU LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU W RAMACH PROJEKTU „COOLTURALNI”

 

 1. Karty uczestnictwa w projekcie „Coolturalni” oraz naklejki holograficzne opatrzone logotypem Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu honorowane w ramach projektu „Coolturalni” wydawane są̨ w siedzibie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu przy J. Brzechwy 16 podczas zakupu biletów na spektakle.
 2. Karty uczestnictwa w projekcie „Coolturalni” oraz naklejki holograficzne opatrzone logotypem Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu wydawane będą̨ w okresie trwania akcji, tj. od 1.10.2017 do 10.06.2018
 3. Karty uczestnictwa w projekcie „Coolturalni” wydawane są̨ bezpłatnie osobom chcącym wziąć udział w projekcie.
 4. Naklejki holograficzne opatrzone logotypem Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu wydawane są̨ przy zakupie ulgowego/normalnego/grupowego biletu wstępu do Teatru Lalki i Aktora na wszystkie repertuarowe spektakle Teatru na które obowiązują bilety wstępu według zasady – jedna naklejka do każdego zakupionego biletu. Z akcji wyłączone są bilety specjalne (np. zakupione na wałbrzyską Kartę Rodzina 3+, wejściówki).
 1. W przypadku biletów indywidualnych naklejki wydaje się osobie kupującej bilety.
 1. W przypadku biletów grupowych naklejki otrzymuje opiekun grupy w ilości odpowiadającej liczbie kupionych biletów zgodnie z zasadami Regulaminu Miejskiego.
 2. Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zastrzega sobie prawo wprowadzenia dodatkowych promocji dla posiadaczy kart z wszystkimi hologramami, a także dodatkowych możliwości uzyskania naklejek holograficznych przy spełnieniu warunków innych niż̇ określone w pkt. 4. Informacje o dodatkowych możliwościach uzyskania naklejek holograficznych będą̨ zamieszczane na stronie internetowej Teatru http://www.teatrlalek.walbrzych.pl i/lub za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.
 1. Teatr zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.