BILETY

 

Szanowni Państwo, podczas wydarzeń organizowanych przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu wykonywana jest dokumentacja fotograficzna, która będzie publikowana na stronie internetowej www.teatrlalek.walbrzych.pl, Facebooku oraz Instagramie.

Osoby nie wyrażające zgody na udostępnianie swojego wizerunku proszone są o przekazanie tej informacji bileterce.

REZERWACJA GRUPOWA

Rezerwacji biletów grupowych można dokonać telefonicznie 74 666 73 40 lub 533 300 421 w Biurze Promocji i Organizacji Widowni.

Rezerwacja elektroniczna jest ważna po jej potwierdzeniu zwrotnym e-mailem przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni.

Zarezerwowane bilety grupowe należy wykupić w kasie Teatru w dniu przedstawienia lub w dniach wcześniejszych po uzgodnieniu z Biurem.

Na każdym etapie rezerwacji biletów grupowych klient jest zobowiązany do powiadomienia Biura Promocji i Organizacji Widowni o wszelkich zmianach w ilości zarezerwowanych biletów lub rezygnacji.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

 

PŁATNOŚĆ:

Wpłat za zarezerwowane bilety można dokonywać w kasie Teatru wyłącznie gotówką lub przelewem na konto Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu:

15 1560 0013 2242 2163 4125 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwy instytucji, na którą została złożona rezerwacja, daty i tytułu spektaklu oraz liczby biletów. Przelewu należy dokonać najpóźniej na 3 dni robocze przed spektaklem i po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w Biurze Promocji i Organizacji Widowni. Bilety opłacone przelewem można odebrać za okazaniem potwierdzenia przelewu lub dowodu tożsamości.

 

Biuro Promocji i Organizacji Widowni

tel./fax 74 666 73 40, 533 300 421

widownia@ teatrlalek.walbrzych.pl

Czynne: pon. – pt. w godz. 8.00 – 16.00

Maile przesyłane przez Państwa czytane są w godzinach pracy Biura.