BILETY

REZERWACJA


[:pl]

REZERWACJA TELEFONICZNA

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 -15.00, tel. 74 666 73 40. Termin płatności i odbioru biletów jest ustalany w trakcie telefonicznego przyjmowania rezerwacji. Rezerwacje na najbliższy niedzielny spektakl przyjmowane są do czwartku.
 
 

 

REZERWACJA GRUPOWA

Formularz rezerwacji grupowej
 
 

 

 

REZERWACJA PRZEZ FORMULARZ

Rezerwacje przez formularz są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. Rezerwacja jest ważna po jej potwierdzeniu zwrotnym e-mailem przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni. Termin płatności i odbioru biletów podany jest w potwierdzeniu rezerwacji. Rezerwacja elektroniczna jest ważna po jej potwierdzeniu zwrotnym e-mailem przez Biuro Promocji i Organizacji Widowni. Termin płatności i odbioru biletów podany jest w potwierdzeniu rezerwacji. Rezerwacje na najbliższy niedzielny spektakl przyjmowane są do czwartku. W wypadku wysłania rezerwacji drogą elektroniczną w dni wolne lub poza godzinami pracy Biura, odpowiedź nadejdzie w najbliższym czasie pracy Biura.[:]
MarzecKwiecień

DATA TYTUŁ CZAS WIEK MIEJSCE BILETY
Brak spektakli.

Teatr zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.


 

 

Rezerwacje nieodebrane w terminie zostaną anulowane.

 

KASA BILETOWA:
tel. 74 666 73 41

 

Kasa czynna w soboty i niedziele na godzinę przed spektaklem.

 

Informacja o danych osobowych widzów:
Teatr jest odpowiedzialny za archiwizację i zabezpieczenie danych osobowych, udostępnionych przez Państwa podczas rezerwacji elektronicznej i telefonicznej (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail) zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r., o  ochronie danych osobowych.

Teatr oświadcza, że dane osobowe pozyskane w trakcie rezerwacji elektronicznych i telefonicznych będą gromadzone i przetwarzane wyłącznie na potrzeby Teatru w celach związanych z rezerwacją biletów i działaniami informacyjnymi w zakresie repertuaru Teatru.