AKTUALNOŚCI

BOLKO ŚWIDNICKI w Krzeszowie

Po długim pobycie na Zamku Książ BOLKO ŚWIDNICKI zagości w Pocysterskim Opactwie w Krzeszowie. Na spektakl, opowiadający o ostatni niezależnym księciu piastowskim na Śląsku, zapraszamy 12 i 13 kwietnia o 20:00 do Mauzoleum Piastów Świdnickich (na terenie Opactwa).

WSTĘP WOLNY
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wejściówki, które są dostępne w Biurze Obsługi Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 16:00.


DODATKOWE ATRAKCJE! Widzowie, którzy przybędą do Krzeszowa, po obejrzeniu spektaklu, będą mieli wyjątkową możliwość zwiedzenia wraz z przewodnikiem historycznej i niedostępnej na co dzień Studni Książęcej oraz Klasztornych Podziemi. Podczas zwiedzania widzowie poznają historię powstania cysterskiego kompleksu i legend z nim związanych.

Projekt BOLKO II ŚWIDNICKI W TEATRALNEJ ODSŁONIE… dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2019.Możliwość komentowania jest wyłączona.