AKTUALNOŚCI

BOLKO ŚWIDNICKI w Książu i Krzeszowie

W kwietniu zapraszamy na bezpłatne pokazy spektaklu BOLKO ŚWIDNICKI: MAŁY – WILEKI KSIĄŻĘ  w reżyserii Agi Błaszczak, który zaprezentujemy w Zamku Książ oraz Pocysterskim Opactwie w Krzeszowie.

UWAGA! Widzowie, którzy przybędą do Krzeszowa, po obejrzeniu spektaklu, będą mieli wyjątkową możliwość zwiedzenia wraz z przewodnikiem historycznej i niedostępnej na co dzień Studni Książęcej oraz Klasztornych Podziemi. Podczas zwiedzania widzowie poznają historię powstania cysterskiego kompleksu i legend z nim związanych.

TERMINY PREZENTACJI W ZAMKU KSIĄŻ:

6.04/ sobota/ godz. 18:00

7.04/ niedziela/ godz. 16:00

 

TERMINY PREZENTACJI W KRZESZOWIE:

12.04/ piątek/ godz. 20:00

13.04/ sobota/ godz. 20:00

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wejściówki, które są dostępne:

  • w kasie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu we wtorki, czwartki i piątki w godz. 8:30 – 11:30 (dot. pokazów zarówno w Książu, jak i w Krzeszowie)
  • w Punkcie Obsługi Klienta Zamku Książ od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00 – 16.00 (dot. pokazów w Zamku Książ)
  • w Biurze Obsługi Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 16:00 (dot. pokazów w Krzeszowie)

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

 

Projekt  BOLKO II ŚWIDNICKI W TEATRALNEJ ODSŁONIE… dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2019.Możliwość komentowania jest wyłączona.