AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet w TLiA w Wałbrzychu

Zbliżający się Dzień Kobiet, którym dodatkowo w Wałbrzychu poświęcony jest 2021 rok, to doskonała okazja do świętowania, do którego przyłączył się również Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu. W tym dniu, 8 marca dyrektor Zbigniew Prażmowski będzie wręczał kobietom z wybranych instytucji miejskich Wałbrzycha badże z hasłem TEATR (LALEK) JEST KOBIETĄ.

Teatr przygotował też ofertę warsztatów improwizacyjno-ruchowych dla kobiet, które 8 marca w godz. 14:00, 16:00 i 18:00 poprowadzi aktor Paweł Kuźma. Na warsztatach kobiety nauczą się, jak rozgrzewać swoje ciało przed wejściem na scenę, poznają techniki łagodzące stres związany z występami oraz będą mogły wkroczyć w świat improwizacji, biorąc udział w grach i zabawach rozwijających umiejętności improwizowania.

Ilość miejsc na każdy z bloków warsztatowych to 10 kobiet. Wstęp jest bezpłatny. Zapisy w Biurze Obsługi Widza, tel. 74 666 73 40, e-mail: kontakt@teatrlalek.walbrzych.pl.

Ponadto, wszystkim kobietom – dużym i małym – na spektakl „Władca Skarpetek”, prezentowany w dniu 7 marca o godz. 12:30 przysługuje bilet ulgowy, zakupiony w Kasie Teatru.

„Władca Skarpetek” to muzyczna opowieść o Jasiu, który w poszukiwaniu zagubionej skarpetki wyrusza nocą w zaczarowaną podróż po swoim domu. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, chłopiec wkracza w świat ożywionych i rozśpiewanych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów codziennego użytku. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku do otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.

UWAGA! W związku z COVID-19 przypominamy, że podczas wszystkich spektakli lub innej wizyty w Teatrze widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci do 4. roku życia.

BILETY

20 zł – normalny

18 zł – ulgowy (dzieci do 12. roku życia + WSZYSTKIE KOBIETY)

 

KASA BILETOWA TEATRU, tel. 74 666 73 41, czynna godzinę przed spektaklem

KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl  (preferowana forma zakupu)Możliwość komentowania jest wyłączona.