KONKURS PLASTYCZNY

Gdzie jesteś Mikołaju!?
Dzień św. Mikołaja już tuż, tuż dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w naszym konkursie. Uruchomcie wyobraźnię i pokażcie nam gdzie mieszka Mikołaj, jak wygląda ta odległa kraina, w której spędza cały rok. Może to jest gdzieś za siedmioma górami i siedmioma lasami, a może bliżej, gdzieś za rogiem…? 

Na zwycięzców konkursu czekają zaproszenia na spektakle z repertuaru naszego Teatru. więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

CAŁY WEEKEND PRZY BRZECHWY

W weekend 27 – 28 listopada zapraszamy nie tylko dzieci, ale i widzów dorosłych. W sobotę zobaczymy DZIEŃ OSIEMDZIESIĄTY PIĄTY, natomiast w niedzielę – ATLAS NIEBA. więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

ATLAS W KONKURSIE!

Miło nam poinformować, że spektakl Aleksandry Zielińskiej pt. ATLAS NIEBA w reżyserii Tomasza Kaczorowskiego bierze udział w 28. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

////////////////////

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Paweł Kluszczyński, Katarzyna Lemańska, Andrzej Lis, Jacek Sieradzki (przewodniczący), Katarzyna Tokarska – Stangret, Wiktoria Tabak, Agnieszka Wójtowicz.

www.sztukawspolczesna.org

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

ŻABCIA I ROPUCH

W niedzielę 21 listopada o 12:30 zapraszamy na spektakl dla najmłodszych pt. ŻABCIA I ROPUCH.

To pełna poczucia humoru prosta opowieść o przyjaźni dwóch płazów – żywiołowej Żabci i pesymistycznego Ropucha, którzy wspierają się w codziennych sytuacjach i problemach. Wszystkie działania zawsze inicjuje Żabcia, głównie po to, by podnieść na duchu swojego przyjaciela, służąc mu radą, pomocą i ciepłym słowem. więcej »

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii