AKTUALNOŚCI

GROSZE GRAJĄ ROLE

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu przyłączył się do akcji „Bilet za 400 groszy”.  Pomysłodawcą i koordynatorem akcji biletu za grosze jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W ubiegłym roku była ona jednym z ważniejszych wydarzeń obchodów 250-LECIA TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE i cieszyła się wielkim powodzeniem. Na widowniach 100 polskich teatrów zasiadło blisko 50 tysięcy widzów – także, a może przede wszystkim, tych, którzy do teatru zaglądają rzadko lub wcale.

 

21 maja w ramach organizowanej już po raz drugi akcji biletu za grosze, zagramy trzy spektakle: „Królik, Słoń i Tereska…” (godz. 11.00), „Władca Skarpetek” (godz. 16.00) i „NAJ” (godz. 16.00).

 

Bilety w specjalnej cenie 400 groszy (4 zł), nawiązującej do przypadającej właśnie 400. rocznicy śmierci Williama Shakespeare’a, będzie można kupić osobiście w kasie naszego Teatru.

 

ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW:

– sprzedaż biletów na spektakle grane 21 maja 2016 r. rusza o godz. 10.00 w sobotę, 14 maja 2016 r., tego dnia kasa czynna jest do 15.00
– bilety będą do kupienia wyłącznie w kasie Teatru,
– nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów,
– na spektakle grane w ramach akcji „Bilet za 400 groszy” jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety.

Spektakle grane w ramach akcji „Bilet za 400 groszy”, która finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.Możliwość komentowania jest wyłączona.