AKTUALNOŚCI

Lato w teatrze | NABÓR

Ogłaszamy nabór uczestników do BEZPŁATNEGO programu LATO W TEATRZE 2019.

Podczas tegorocznej edycji zapraszamy na warsztaty pn. STĄD WYRASTAJĄ KORZENIE DRZEW, które dedykowane są dzieciom w wieku 8-12 lat. Przez dwa wakacyjne tygodnie trzydzieścioro uczestników spotyka się w Teatrze Lalki i Aktora, gdzie pod opieką pedagogów i artystów z różnych dziedzin pracuje na zajęciach teatralnych, tekstowych, ruchowych, dźwiękowych, plastycznych, filmowych, przyrodniczych i sensorycznych.

Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie zgłoszenia (wraz z załącznikami) do sekretariatu Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu w terminie 3 – 12 czerwca 2019 (z dopiskiem „Lato w Teatrze”). Informacji o programie udziela Karolina Sobolewska (karolina@tedwukropek.pl). Dokumenty do pobrania znajdują się na stronach internetowych organizatorów.

Do zgłoszenia należy dołączyć … „DRZEWO”. Zachęćmy dzieci do stworzenia drzewa, które będzie swoistego rodzaju odzwierciedleniem ich samych, będzie mówiło/ opowiadało pewną historię będącą fragmentem lub elementem ich życia. Drzewa mogą być autentycznie wyhodowanymi roślinkami lub stanowić pracę plastyczną (rysunek, projekt przestrzenny, obraz – technika dowolna).

 

Termin warsztatów: 24.06. – 6.07. (pokaz pracy warsztatowej 6.07./ godz. 12.00)

Miejsce: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Organizator: Fundacja t: i Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Projekt realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Lato w teatrze” oraz Gminę Wałbrzych.

Regulamin warsztatów
informacja o przetwarzaniu danych osobowych i zgody
zgłoszenie uczestnika warsztatów
zgoda nu udział w warsztatachMożliwość komentowania jest wyłączona.