AKTUALNOŚCI

LATO W TEATRZE. ZAPRASZAMY NA TEATRALNE PÓŁKOLONIE

AKCJA – REKRUTACJA

 

Fundacja t: oraz Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu serdecznie zaprasza do udziału w letnich integracyjnych warsztatach teatralnych „wałbrzych.AR” w ramach programu Lato w Teatrze!

Od 25 czerwca do 7 lipca dzieci i młodzież w wieku od 8 do 12 lat zapraszamy do wspólnej teatralnej pracy. Stworzymy małe formy teatralne według własnego scenariusza, zaprojektujemy scenografię, skomponujemy muzykę, sprawdzimy, jakie nowe artystyczne możliwości daje teatr dźwięku, taniec i… gry komputerowe.

„wałbrzych.AR” to, inspirowany miastem, projekt artystyczny, w którym głos mają dzieci, ich wrażliwość, wyobraźnia i doświadczenia.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

Chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy do przygotowania wypowiedzi w dowolnej formie (plastycznej, literackiej, filmowej, itp.) na temat: Po drugiej stronie ulicy jest teatr.

Wyobraź sobie, że całe miasto jest ogromną teatralną sceną. Przechodzą przez nią korowody barwnych postaci, miejskie dźwięki układają się w fascynujący utwór muzyczny, a zegar na ratuszowej wieży był świadkiem niejednej zabawnej lub dramatycznej historii. Wybierz swoją ulubioną formę twórczości: może to być tekst literacki, praca plastyczna lub dźwiękowa, fotografia lub krótki film i opowiedz nam o teatrze, który wydarza się tuz za Twoim oknem, „po drugiej stronie ulicy”.

 

Wszystkie prace powinny zostać opisane według wzoru:

imię i nazwisko uczestnika:

wiek uczestnika:

telefon kontaktowy rodzica / opiekuna:

e-mail rodzica / opiekuna:

 

Na zgłoszenia (zawierające zgodę na uczestnictwo w warsztatach i podpisany Regulamin) czekamy do 25 maja 2018 r. do godz. 15.00 pod adresem:

Teatr Lalki i Aktora

ul. Jana Brzechwy 16

58-300 Wałbrzych

z dopiskiem: „Lato w Teatrze”

 

Lista uczestników warsztatów zostanie opublikowana na stronie internetowej tedwukropek.pl oraz teatrlalek.walbrzych.pl do dnia 1 czerwca 2018.

Informacji dotyczących warsztatów udziela Marta Kurowska marta@tedwukropek.pl oraz Karolina Sobolewska k.sobolewska@teatrlalek.walbrzych.pl

Zapraszamy również do polubienia strony projektu na Facebooku www.facebook.com/FundacjaTeDwukropek. Przez cały czas trwania naboru będziemy publikować na nim inspiracje działań warsztatowych oraz przedstawimy naszych prowadzących i cały zespół projektowy.

 

Lato w Teatrze_oświadczenie_2018 _pobierz

Lato w Teatrze_regulamin_2018 _pobierz

 Możliwość komentowania jest wyłączona.