PREMIERA!

13 BAJEK Z KRÓLESTWA LAILONII to tytuł najnowszego spektaklu naszej produkcji. Na premierę zapraszamy w najbliższą sobotę – 25 maja  o godz. 17:00.

Spektakl dedykujemy dzieciom w wieku 7+.20

Pokazy popremierowe:

  • 26 maja | niedziela | godz. 12:30
  • 9 czerwca | niedziela | godz. 12:30

Bilety dostępne są w Kasie Teatru, która czynna jest we wtorek, czwartek i piątek od 8:30 do 11:30 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, tel. 74 666 73 41.

BILETY ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl 

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

FESTIWAL.RZESZÓW

Kruk krukowi w reż. Przemysława Jaszczaka zostanie zaprezentowany 20 maja o godz. 9.00 podczas 10. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA w Rzeszowie.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

DWIE NAGRODY NA FESTIWALU W OPOLU

Cieszymy się niezmiernie, bowiem nasz spektakl DZIEŃ OSIEMDZIESIĄTY PIĄTY  w reż. Agi Błaszczak został uhonorowany aż dwukrotnie podczas tegorocznej XXIX edycji Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu. Zdobyliśmy:

  • Wyróżnienie w wysokości 1 500 zł dla Pawła Kuźmy za role Santiago i Manolina w spektaklu „Dzień osiemdziesiąty piąty”
  • Nagrodę Sekcji Lalkowej ZASP

Gratulujemy aktorom i realizatorom spektaklu.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

FESTIWAL. POLKOWICE

15 maja będziemy gościć w Polkowicach na VIII Festiwalu Spektakli da Dzieci NA ZIARNKU GROCHU, gdzie dwukrotnie zaprezentujemy spektakl CHODŹ NA SŁÓWKO w reż. Jerzego J. Połońskiego.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

MUFLONY!

Nasz spektakl BOLKO ŚWIDNICKI: MAŁY – WIELKI KSIĄŻĘ w reż. Agi Błaszczak zdobył III miejsce w XXI Plebiscycie Gospodarczym MUFLONY 2018 w kategorii Wydarzenie/ Inicjatywa 2018 roku.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
 

NIEDZIELA ZA 350 GROSZY!

W najbliższą niedzielę – 19 maja – będziemy świętować Dzień Teatru Publicznego w Polsce. Z tej okazji zapraszamy na spektakl DOBRZE, ŻE JESTEŚ  w reżyserii Joanny Gerigk, który zaprezentujemy na Dużej Scenie o godz. 12:30.

Dzień Teatru Publicznego to również AKCJA BILETU ZA GROSZE! W tym roku wszystkie bilety, jakie znajdą się w sprzedaży będą miały wyjątkową cenę – 350 GROSZY.

BILETY ZA 350 GROSZY dostępne będą  w Kasie Teatru: 18.05 | 13:00 – 16:00 oraz 19.05 | 11:00 – 12:30

Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 bilety.

Spektakl DOBRZE, ŻE JESTEŚ grany będzie w ramach piątej edycji Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 350 groszy”. Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

 #czarnonabialym #groszegrajarole #instytutteatralny #350groszy #dzienteatrupublicznego

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii