AKTUALNOŚCI

RANDKA W CIEMNO, NA DWIE PARY

 

25 października o godz. 20.30 zapraszamy dorosłych na spektakl gościnny z Warszawy, „Randka w ciemno, na dwie pary” w reż. Mirosława Połatyńskiego.

BILETY: 65 zł (przedsprzedaż, odbiór do 20 października) i 75 zł (od 20 października). Informacje i rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy uda im się znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor Norm Foster zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. „Randka w ciemno, na dwie pary” to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.

Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

 

Norm Foster „Randka w ciemno, na dwie pary”

reżyseria: Mirosław Połatyński

scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska

kierownictwo muzyczne: Mariusz Telicki

muzyka: Holly Cote

producent: Leszek Kwiatkowski

obsada (wymiennie):

Tomasz Stockinger, Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec, Dariusz Kordek, Michał Milowicz, Piotr Szwedes, Małgorzata Potocka, Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska, Olga Borys

premiera: marzec 2014 w Teatrze Palladium w WarszawieMożliwość komentowania jest wyłączona.