ARCHIWUM SPEKTAKLI

Premiera: 04.03.2017

MAŁY KTOŚ I POGROMCA POTWORÓW

Czas trwania: 55 minut

Premiera: 04.03.2017


Scenariusz i reżyseria: Ewelina Ciszewska

Scenografia: Paulina Kasiukiewicz, Ewelina Ciszewska

Muzyka:  Łukasz Damrych

Reżyseria świateł:  Robert Baliński

Kostiumy:  Ewelina Ciszewska

Obsada:
Paweł Pawlik Paweł Kuźma Katarzyna Kłaczek Jakub Grzybek Kamil Król Bożena Oleszkiewicz

Publiczność:  4+

Czas trwania:  55 minut


OPIS SPEKTAKLU

Spektakl Eweliny Ciszewskiej, to zabawna historia, opowiadająca o poszukiwaniu tożsamości i budowaniu poczucia własnej wartości. Pewien nieśmiały chłopiec, 5 letni Wiktor, ucieka przed światem do krainy własnej wyobraźni. Jej odzwierciedleniem są rysunki chłopca. Nie mając przyjaciół powołuje do życia Małego Ktosia.

Reżyserka snuje opowieść drogi, zupełnie podobną do tej, z której właśnie wróciłeś lub jeszcze się nie wybrałeś. To podróż, w której odkryjesz siebie, pokonasz własne strachy, uwierzysz w swoje możliwości, przekonasz się, że warto pytać by nie błądzić i nigdy nie oceniać po pozorach.

„Mały Ktoś i Pogromca Potworów”, to bajka muzyczna, w której dźwięki, piosenki i sugestywne obrazy przeważają nad warstwą tekstu, a główni bohaterowie pochodzą z dziecięcych rysunków rodem z wyobraźni.

 

Spektakl bierze udział w 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

logo-okwpsw

                   

mkidn
    it_logo_prev

 

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Marcin Bogucki, Marta Bryś, Katarzyna Niedurny, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Anna Wakulik.

 

 

GALERIA

SPEKTAKL WSPIERAJĄ
Możliwość komentowania jest wyłączona.