SPEKTAKLE W REPERTUARZE

U♥RODZINY

Premiera: 28.06.2013


Adaptacja i reżyseria: Ewelina Ciszewska

Scenografia i kostiumy: Ewelina Ciszewska

Muzyka:  Konrad Rogiński

Obsada:
Anna Jezierska/Katarzyna Kłaczek (gościnnie)
Bożenka Oleszkiewicz
Urszula Raczkowska
Filip Niżyński
Paweł Kuźma
Seweryn Mrożkiewicz
Paweł Pawlik

W nagraniu muzyki udział wzięli: YanTa

W nagraniu muzyki udział wzięli:  YanTa

Publiczność:  familijny


OPIS SPEKTAKLU

Na spektakl zaprasza Stowarzyszenie TE-ART w Wałbrzychu i Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

„U/RODZINY” to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i…komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

„U/RODZINY” to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.

 

 

GALERIA

SPEKTAKL WSPIERAJĄ

   Sound live effects: Seweryn Mrożkiewicz   Muzyka wykonana przez YanTa w składzie: Natalia Rogińska - skrzypce, altówka Leszek Kołodziejski - akordeon Michał Zaboski - altówka Kamil Pełka - kontrabas Konrad Rogiński - pozostałe instrumenty