AKTUALNOŚCI

SZYBCIEJ, TANIEJ I PRZYJEMNIEJ

SZYBCIEJ, TANIEJ I PRZYJEMNIEJ – ruszamy z projektem „Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych” !

 

Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha, przedsiębiorcą lub innym podmiotem i chciałbyś wygodniej, szybciej i taniej załatwić sprawę w urzędzie? 

 

Jesteś nauczycielem, uczniem wałbrzyskiej szkoły lub jego rodzicem/opiekunem prawnym i chciałbyś mieć zdalny dostęp do dziennika, planu lub płatności?

 

Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha czy turystą i chciałbyś internetowo kupić bilet do instytucji kultury, w tym Muzeum Porcelany, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia czy Teatru Lalek i Aktora?

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu projektu E-USŁUGI w Wałbrzychu!

Przedmiotowy projekt jest elementem kompleksowego programu rozwoju i zwiększenia wykorzystania e‐usług publicznych poprzez wdrożenie, aktywizację i popularyzację elektronicznych usług publicznych jako zamiennego, wygodnego, szybszego i tańszego sposobu konsumpcji usług:

  • administracji samorządowej (w kanałach A2A, A2B i A2C.),
  • instytucji kultury (w kanale A2C) oraz
  • placówek edukacyjnych (w kanale A2C) w Gminie Wałbrzych.

 

Powstałe w wyniku realizacji projektu e-usługi będą charakteryzowały się wysokim stopniem e-dojrzałości oraz będą dostępne dla osób niepełnosprawnych, co w zasadniczy sposób wpłynie na poprawę dostępności i jakość usług świadczonych przez poszczególne podmioty/instytucje.

Wartość całkowita projektu: 8 882 669,88 PLN

Wartość dofinansowania ze środków Unii Europejskiej: 7 211 705,09 PLN

Więcej informacji – kliknij.

 



Możliwość komentowania jest wyłączona.