AKTUALNOŚCI

Teatralnie przy Brzechwy!

W najbliższą niedzielę (12.06) na deskach naszego Teatru zaprezentujemy aż dwa tytuły – o 12:30 „Akademię Pana Kleksa” natomiast o 16:00 spektakl „Raz, dwa, trzy…”. 

AKADEMIA PANA KLEKSA, na podstawie znanego tekstu Jana Brzechwy w reżyserii Karoliny Maciejaszek, to przestrzeń nie tylko dla nieograniczonej wyobraźni, ale także wolności. To azyl dla wszystkich wykluczonych, słabeuszy i dziwaków, którzy nie potrafią odnaleźć się we własnym środowisku. To miejsce, gdzie każdy czuje się jak u siebie: dobrze i bezpiecznie. To przede wszystkim szkoła, gdzie najważniejsze są potrzeby dziecka i rozwój jego osobowości, a nie rygorystyczna nauka. Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku 7+.

Tego samego dnia na Małej Scenie Teatru zobaczymy spektakl dla najnajów pt. RAZ, DWA, TRZY… w reżyserii Seweryna Mrożkiewicza. Nie jest to typowe przedstawienie lecz muzyczno-ruchowa zabawa dla rodziców z dziećmi. To wyliczanki, które uruchomią każde ciało, zarówno to małe, jak i duże. To przede wszystkim spełnienie nieodpartej potrzeby ruchu, rytmu i dźwięku, jakie nosi w sobie każde dziecko.

BILETY > bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

KASA TEATRU > czynna jest na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, tel. 74 666 73 41Comments are closed.