AKTUALNOŚCI

Warsztaty PO – DZIELMY SIĘ _ finał 5 grudnia!

Za nami miesiąc warsztatów, które rozpoczęliśmy z końcem października. Pracują wszyscy – dzieci, przygotowujące pod okiem aktorki Patrycji Rojeckiej etiudę teatralną, inspirowaną tekstem Maliny Prześlugi pt. STARA BABCIA I MOL ZBYSZEK oraz seniorzy, którzy wraz z aktorem Kamilem Królem, pracują nad autorskim przedstawieniem w oparciu o własne doświadczenia, wiedzę i mijający czas.

Dopełnieniem warsztatów teatralnych są zajęcia plastyczne i muzyczne, podczas których młodzi oraz dorośli adepci przygotowują scenografię i muzykę do pokazów finałowych. 

Równolegle do warsztatów teatralnych w ramach PO – DZIELMY SIĘ…  realizujemy cykl czytań performatywnych tekstu CZY UMIESZ GWIZDAĆ, JOANNO? Ulfa Starka. Paweł Kuźma, Kamil Król, Paweł Pawlik oraz Seweryn Mrożkiewicz przedstawiają w wałbrzyskich przedszkolach wzruszającą opowieść o przyjaźni między małym chłopcem i dziadkiem.

Na finał projektu PO – DZIELMY SIĘ… warsztaty dla dzieci i seniorów zapraszamy 5 grudnia o godz. 18: 30 na Dużą Scenę TLiA.

Projekt dofinansowano środkami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Wałbrzych.Możliwość komentowania jest wyłączona.