AKTUALNOŚCI

Władca na Dużej Scenie

W najbliższą niedzielę (23.01) zapraszamy na WŁADCĘ SKARPETEK w reż. Jacka Timingeriu. To zabawna i pouczająca historia, dedykowana dzieciom w wieku 3+.

Bohaterem spektaklu Jacka Timingeriu jest mały chłopiec o imieniu Jaś, który zgubił tytułową Skarpetkę. Chłopak w poszukiwaniu swej zguby wyrusza w nocną podróż poszukiwawczą, która wiedzie przez jego… dom. Co mogło się stać ze Skarpetką? Czyżby ktoś na złość ją schował? A może nawet ukradł? Czy to krasnoludki podkradają w nocy skarpetki i robią sobie z nich czapeczki? Może zginęła w praniu, pożarta przez pralkę? A może to Władca Skarpetek?

Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku dla otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.

WŁADCA SKARPETEK to nietypowa podróż przez świat pełen dźwięków, rytmów i muzyki, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl.

 

WŁADCA SKARPETEK

23.01/ niedziela/ 12:30/ Duża Scena przy Brzechwy

Bilety: bilety.teatrlalek.walbrzych.plMożliwość komentowania jest wyłączona.