AKTUALNOŚCI

Wszystko przez judasza

W sobotę 14 maja o godz. 19.00 zapraszamy dorosłych na spektakl gościnny z Warszawy „Wszystko przez Judasza” – komedia kryminalna. Występują: Magda Wójcik, Anna Korcz, Jacek Fedorowicz, Artur Dziurman.

BILETY: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu spektaklu). Informacje i rezerwacja biletów: 74 666 73 40.

“Wszystko przez judasza” – komedia kryminalna

Do czego służy mały otwór w drzwiach i co ma wspólnego z intrygą?

W tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów.

Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna- postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

„ Niektórzy ludzie patrzą przez własne oczy jak przez judasze”- S. J. Lec.

I to niech będzie mottem tej sztuki.

Producent: Leszek Kwiatkowski

Reżyseria: Stefan Friedmann i Piotr Szwedes

Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska

Reżyseria dźwięku i światła: Andrzej Wyrembski

Obsada: Magda Wójcik, Anna Korcz, Jacek Fedorowicz, Artur DziurmanMożliwość komentowania jest wyłączona.