AKTUALNOŚCI

Żabcia i Ropuch

W niedzielę 21 listopada o 12:30 zapraszamy na spektakl dla najmłodszych pt. ŻABCIA I ROPUCH.

To pełna poczucia humoru prosta opowieść o przyjaźni dwóch płazów – żywiołowej Żabci i pesymistycznego Ropucha, którzy wspierają się w codziennych sytuacjach i problemach. Wszystkie działania zawsze inicjuje Żabcia, głównie po to, by podnieść na duchu swojego przyjaciela, służąc mu radą, pomocą i ciepłym słowem.

Oprócz perypetii dwójki przyjaciół, poznamy także losy takich postaci, jak: Ślimak, który bezustannie dba o swoją figurę, Żółw – wiekowy pan, czuwający nad porządkiem w przedstawionym mikroświecie, zawadiacka Mucha, która produkuje perfumy oraz polujący na nią Nietoperz.

Bohaterowie żyją w harmonijnym świecie zgodnie z wyznaczonym przez naturę rytmem, gdzie wspólne spędzanie czasu jest największą rzeczą na świecie, a troska o szczęście drugiej osoby czyni ten świat jeszcze piękniejszym.

Spektakl ŻABCIA I ROPUCH ma uświadomić najmłodszym odbiorcom, jakie wartości w życiu są naprawdę istotne. To historia nie tylko o przyjaźni i odpowiedzialności, ale także o odkrywaniu siły empatii i szacunku, jakim powinniśmy darzyć drugiego człowieka. Spektakl z pewnością nauczy, że wymienione cechy są najbardziej pożądanymi i właściwymi, by po prostu żyło się lepiej.

////////////////////

Scenariusz i reżyseria:  Marta Kwiek

Scenografia i kostiumy: Dominika Chochołowska-Bocian

Muzyka:  Elżbieta Sokołowska

Asystent reżysera:  Filip Niżyński

Obsada:

Anna Jezierska/Karolina Bartkowiak,

Kamil Król,

Filip Niżyński,

Bożena Oleszkiewicz

Publiczność:  3+

//////////////////////////

BILETY: 18 zł (dziecko)/ 20 zł (dorosły)

KASA BILETOWA czynna w soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel. 74 666 73 41.

KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 WałbrzychMożliwość komentowania jest wyłączona.